niedziela, 4 grudnia 2016

Super Mario Run na Android i iOS

Super Mario Run więc niepowtarzalna z zabaw Nintendo poświęcona na podstawę Android. Tytuł stanął we wymianie z instytucją DeNA, natomiast przy jego sztuki miał udział sam Shigeru Miyamoto – jedyny spośród najaktualniejszych inwestorów w historii, który wspomagał przy takich firmach jak Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Star Fox, F-Zero i Pikmin.
Mechanika
Przenośny Mario notuje się w renomowany wśród klientów urządzeń mobilnych styl gier typu auto runner. Jest ostatnie więc dwuwymiarowa platformówka, w której osoba samodzielnie gna przed siebie, a gracz, stukając palcem w dotykowy ekran, sprawia, że wąsaty hydraulik skacze. W aktualny rozwiązanie omijamy przeszkody, lądujemy na osobach przeciwników i usuwamy złote monety. Zabawa wykonywa się w dwóch zasadniczych trybach. W ważnym wymagamy tylko zdobywać kolejne plansze. W kolejnym powinien się nieco daleko wykazać, gdyż rywalizujemy z sukcesami zdobytymi poprzez zagranicznych graczy. W tymże incydentu nie wlicza się tylko dojechanie do „mety”, a jeszcze prąd w którym się to spowoduje, na co skutkuje m.in. liczba a grupa wykonanych skoków. Ta forma zabawy daje na malowaniu własnego Mushroom Kingdom, na które możemy określić złote monety zgromadzone w trakcie rozgrywki w drugich trybach.
Kwestie techniczne
Pod względem wizualnym Super Mario Run na Android wystawia się także do New Super Mario Bros. Wii. Produkcja została utrzymana w systemu pierwszych odsłon cyklu, ale tak grafikę odpowiednio podrasowano, żeby nie odstawała poziomem działania od nowych platformówek 2D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz